×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

Будівельна компанія "Ванбуд Плюс"

м. Київ

вул. А. Пироговського, буд. 4, а

ХТО МИ І ЩО МИ РОБИМО

БК "Ванбуд Плюс" будівельна компанія, що динамічно розвивається і постійно вдосконалюється у своїй діяльності. Нашу команду репрезентують висококласні будівельники, які мають багаторічний досвід будівництва. Ми успішно та якісно втілюємо у життя найрізноманітніші проекти будинків, котеджів, офісів, складів, житлових та нежитлових приміщень, а також реконструкції. Ще спеціалізуємося на виготовленні ексклюзивних бетонних сходів.

БК "Ванбуд Плюс" є платником ПДВ, має ліцензії, допуски.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Будівельна компанія "Ванбуд Плюс" є злагодженою командою досвідчених та кваліфікованих спеціалістів, які надають клієнтам максимально широкий перелік послуг. Насамперед, ми займаємося будівництвом заміських будинків та котеджів, офісів, складів, житлових та нежитлових приміщень, а також реконструкції. Відповідальний підхід до роботи дозволяє нам завжди досягати ефективного результату, чудово справляючись навіть із найбільш масштабними чи складними проектами. Хорошим підтвердженням нашої кваліфікації завжди можуть бути численні відгуки вдячних Клієнтів.

РЕПУТАЦІЯ

Репутація та довіра Клієнтів – це найважливіші та найцінніші речі, які ми отримуємо від своєї діяльності. Ми дуже дорожимо ними, тому завжди діємо на користь Замовника, прагнучи повною мірою втілити в життя абсолютно всі його бажання, ідеї та потреби. У цій справі завжди допомагає наш дружний колектив спеціалістів – справжніх професіоналів своєї справи. Перед прийомом у команду, кожен з них проходить дуже суворий відбір, тому можете повірити – випадкових людей у ​​нашій бригаді ніколи не було і точно не буде.

ЯКІСТЬ

Для досягнення поставленої мети будівельна компанія "Ванбуд Плюс" використовує найсучасніший і високотехнологічний інструмент. Використання нових досягнень промисловості дозволяє вивести роботи з будівництва, на новий рівень. Нарешті, найважливіше значення ми надаємо якості матеріалів, що застосовуються, закуповуючи тільки кращу і найефективнішу продукцію від перевірених брендів. Такий комплексний підхід та високий ступінь відповідальності завжди приносять максимально якісний результат, у чому вже могли переконатись наші постійні Клієнти. Звертайтесь, завжди будемо раді допомогти вам!

НОВАТОРСТВО

Ми визнаємо, що новаторство є основою нашої будівельної компанії. Ми ставимо перед собою завдання формувати нові та вдосконалені ідеї у всьому, що ми робимо. Ми заохочуємо, очікуємо та цінуємо творчий підхід, готовність до змін та нові рішення. Бажання працювати над новими, складними завданнями, ставити собі амбітні цілі, готовність приймати обдумані рішення об'єднують нас.

Лицензия
ЛИЦЕНЗИЯ

Залишились питання?

Напишіть Ваше запитання. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб зробити Ваш проект!

Будівельна компанія "Ванбуд Плюс"
TOP