×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

ФУНДАМЕНТ

(заливка фундаменту 2024 р.)

OK, ЯКИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ДОМУ ПОТРІБЕН ВАМ ?

Існує кілька основних видів:

Бетонна плита, де зводяться стіни. Це найдорожчий вид фундаменту через великі витрати на будівельні матеріали та земельні роботи. Застосовувати його варто при будівництві невеликих будівель, де як основа підлоги виступає плита. Плитний фундамент надійний і можна використовувати для будівництва будівлі на будь-яких видах грунту.

Дозволяє зводити на своїй основі будівель будь-якого типу: з колоди, каменю, монолітних та інших будівель. Порівняно з плитним фундаментом будівельних матеріалів використовується набагато менше, і менше проводиться земляних робіт, що робить будівництво будівлі на стрічковому фундаменті сьогодні найпопулярнішим.

Передбачає зведення стовпів у всіх кутах, місцях перетину стін та інших точках з підвищеним навантаженням. Стовпи зверху з'єднуються балками із залізобетону. Він надійний, економічний, не вимагає додаткових справ з гідроізоляції, але застосовується лише для не важких жител.

Незамінний у тому випадку, коли будівництво проводиться на неміцних грунтах. Він найбільш підходить для великогабаритного будівництва. В основі конструкції застосовуються палі – стовпи з гострими нижніми кінцями.

Чому варто замовити фундамент у нас?

 • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

  Досвідчені інженери, кошторисники та будівельники нашої фірми гарантують якісний результат – від розрахунку до монтажу.
 • ЯКІСТЬ

  Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

  Оперативна та професійна консультація з питань будівництва фундаменту. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних із будівництвом, наш інженер приїде до вас на ділянку.

Фундамент

Фундамент - це будівельна несуча конструкція, частина будівлі, споруди, яка сприймає всі навантаження від вищележачих конструкцій і розподіляє їх на основу. До будівництва якої пред'являється низка вимог згідно будівельних норм. Перш ніж будувати, майстер повинен визначитися з його видом залежно від різновиду будівництва, щоб оптимально підійти до питання ціни, забезпечуючи найменшу собівартість при максимумі несучої здатності.

Наскільки надійно та якісно зроблено даний етап будівництва, залежить все майбутнє життя будівлі.

Основа фундаменту, залежно від специфіки будинку, обраного типу фундаменту, конструктивних особливостей, рівня кваліфікації підрядників, обраних матеріалів та інших факторів, може мати термін служби понад 100 років

Саме з цієї причини, необхідно дуже серйозно і уважно проводити фундаментні роботи і обов'язково, робити це повинні тільки досвідчені та високопрофесійні фахівці.

Будівництво фундаменту є головною частиною кожної будівлі. Головним його завданням є правильний розподіл ваги житла на ґрунт. Щоб правильно вибрати фундамент під котедж, дуже важливо знати його основні різновиди та особливості. Заливка фундаменту під котедж у Києві виконується згідно з наявним проектом.

Заливка фундаменту для будинку, відноситься до нелегких заходів, як комусь може здатися. З усіма тонкощами зможуть розібратися виключно майстри, які мають досвід і певну кваліфікацію, і фундамент під ключ замовити краще у них. Власне такі співробітники працюють у нашій компанії "Ванбуд Плюс", тому фундаменти, побудовані нами, відрізняються постійною надійністю і високоякісними даними.

Фірма "Ванбуд Плюс" виготовляє такі види фундаментів:

 • Плитний
 • Стрічковий
 • Стовпчастий
 • Палевий

Незважаючи на таку різноманітність напрямків, у нас ціни на будівництво доступні більшості жителям Києва та Київської області.

Чекаємо на Ваші заявки на будівництво. Компанія "Ванбуд Плюс" виконає роботи у найкоротші терміни.

Конструкція фундаменту залежить від:

типу ґрунту. Якщо ґрунт має хороші фізико-механічні характеристики та несучу здатність, то застосовується або плитний, або стрічковий, або стовпчастий фундамент. Якщо несуча здатність ґрунту мала, є включення сміття, органіки або це водонасичені ґрунти, то доводиться застосовувати пальові, пальово-ростверкові або стрічково-пальові типи. Вони передають навантаження на нижчі ґрунти, що мають більш високі фізико-механічні характеристики;

навантаження на фундамент. Якщо навантаження невеликі і однорідні ґрунти, то застосовуються найбільш дешеві варіанти фундаментів - стрічкові, стрічково-блочні. Вони найтехнологічніші і швидко монтуються легким автокраном;

архітектурно-планувальних рішень. При виборі типу фундаменту необхідно враховувати крок вертикальних конструкцій та величину прольотів;

рівня ґрунтових вод та наявності паводків.

Щоб з'ясувати ці особливості, необхідно звернутися до геологів. Вони проведуть необхідні дослідження ґрунту, допоможуть розпланувати ділянку та виберуть найбільш підходяще місце для будинку.

Щоб здійснити розрахунок фундаменту та визначити оптимальний варіант, радимо звернутися до фахівців. Помилитись легко, а ціна такої помилки буде надто високою.

Етапи зведення

Земляні роботи (риття котловану, траншеї укладки, підготовка свакових свердловин).

Підготовка основи – спеціальної піщаної чи піщано-щебеневої подушки. Будівництво фундаменту без основи підвищує ризик деформації конструкції у перший рік її експлуатації.

Монтаж опалубки.

Армування. Необхідність цього етапу пов'язана з невисокою міцністю бетону на розрив. Вибір арматури та її в'язання мають проводитися професіоналами.

Заливка бетонною сумішшю та догляд за нею до повного застигання.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва фундаменту нашому майстру. Виготовлення фундаменту вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки є основою основ будь-якої будови.

Фундамент, стрічковий фундамент, фундамент Київ.
TOP