×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

Палевий фундамент

Палевий фундамент у Києві

Будівництво свайного фундаменту

 

Палевий фундамент рекомендовано зводити для невеликих споруд, приватних будинків, котеджів, цей фундамент затребуваний на територіях зі складним рельєфом, пучинистим та рухомим ґрунтом. Широкий спектр варіантів робить його універсальним та забезпечує належний рівень економії коштів.

Палевий фундамент вимагає використання паль, встановлених під найбільш навантаженими ділянками споруди. Їх кількість та характер розташування обумовлені масштабами реалізованого проекту, розрахунковим навантаженням та типом ґрунту. Вибір оптимального варіанта вимагає ретельних та точних обчислень. Результатом помилки може бути пошкодження або повне руйнування споруди.

Чому варто замовити палевий фундамент у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та прораби нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу фундамента.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва фундаменту. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом палевого фундаменту наш інженер приїде до вас на ділянку.

Палевий фундамент.

Висока швидкість реалізації. Зважаючи на мінімальну кількість робіт і простоту реалізації, зведення пальового фундаменту займає мінімум часу. Це актуально за належної кваліфікації виконавця;
стійкість на складних ґрунтах. Пучинисті, болотисті, торф'яні та слабкі ґрунти з високим рівнем ґрунтових вод підходять для пальового фундаменту. Палі спираються на тверді прошарки землі. Вони не схильні до зрушень і деформацій;
простота зведення. Для влаштування цього типу фундаменту не потрібно проводити об'ємних земляних робіт. Вилучення грунту здійснюється в місці монтажу паль;
доступна вартість. На пальовий фундамент ціна знаходиться на одному з найдоступніших рівнів. Це зумовлено мінімальною кількістю необхідних матеріалів, можливістю проведення робіт без залучення спеціальної техніки, простотою реалізації на етапі будівництва;
мінімальна усадка. Завдяки опорі на твердий шар ґрунту споруда не піддається усадці;
можливість будівництва на ділянках із великим ухилом. Точний розрахунок пальового фундаменту дозволяє використовувати його для зведення споруд на територіях, де використання інших видів основи неможливе. Об'єкти, що використовують цю технологію, будують на схилах пагорбів, зберігаючи природний рівень перепадів висот поверхні.

Пальово-гвинтовий фундамент.

Існує кілька варіантів організації основи за допомогою паль. До оперативно реалізованих належить пальово-гвинтовий фундамент. Він не потрібно проводити земляних робіт, що значно скорочує час реалізації поставлених завдань.

Для влаштування такого фундаменту використовуються спеціальні палі, оснащені гвинтовими лопатями у нижній частині конструкції. Їх вкручують у землю на необхідну глибину (нижче промерзання ґрунту). Ця процедура може здійснюватися вручну або за допомогою спеціальної техніки.

Розрахунок пальового фундаменту цього потребує обліку фізико-механічних характеристик грунту, рівня коливання грунтових вод, вітрових навантажень дільниці та маси майбутнього споруди. Це надасть можливість вибрати кількість паль, необхідну для організації стійкої основи.

Пальовий гвинтовий фундамент вимагає об'єднання паль ростверком або металевим каркасом для підвищення його характеристик міцності. Він піднімає будинок над рівнем землі, що забезпечує захист від холоду знизу. Однак вентильована основа вимагає точних розрахунків, які допоможуть уникнути виникнення вогкості в будинку та скорочення терміну його експлуатації.

Палевий ростверковий фундамент.

Палевий ростверковий фундамент передбачає використання монолітної, збірної або комбінованої конструкції із залізобетону для об'єднання паль. Він може бути:

низьким. Розташований нижче рівня грунту. Дозволяє передати частину навантаження на ґрунт.
підвищеним чи високим. Ростверк знаходиться вище рівня грунту. Все навантаження посідає палі.
Ростверковим може бути гвинтовий фундамент, але часто використовують буронабивні вироби. Для влаштування даного типу основи необхідно провести земляні роботи (щоб видалити ґрунт з місця встановлення опорних стовпів).

Палево-ростверковий фундамент формують з плит і блоків, що з'єднуються між собою зварюванням, або виготовляють опалубку, що заливається бетоном. Перший варіант реалізується легше та швидше. Це особливо актуально, якщо ростверк високого чи підвищеного типу.

Монолітний варіант надійніший. Він дозволяє виключити слабкі місця, присутні у збірних конструкціях. Палево ростверковий фундамент підходить для більшості видів складних ґрунтів. Дана основа не піддається впливу під час пучення грунтів і має доступну вартість.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва фундамента нашому майстру. Монтаж фундаменту вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Палевий фундамент, Палевий фундамент у Києві
TOP