×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

Стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент у Києві

Ми працюємо за такими напрямами:

 

  • Незаглиблені
  • Дрібно заглиблені
  • Глибоко заглиблені

Вибір роблять виходячи із сукупності факторів, які індивідуальні у кожному конкретному випадку. Сюди входить: Властивості ґрунту. Висота стрічкового фундаменту багато в чому визначається виходячи з характеристик ґрунту: його схильності до здирання, глибини промерзання та інших властивостей. Істотний вплив на глибину закладення ЛФ має рівень ґрунтових вод. Масивність майбутньої споруди. У цьому пункті враховують матеріал, що використовується при зведенні стін та покрівлі, тип перекриттів та оздоблення. Крім основного навантаження на стрічковий фундамент, враховують додатковий тиск. Зазвичай це вага снігового покриву, маса меблів та інше.

Чому варто замовити Стрічковий фундамент у нас?

 • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

  Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу стрічкового фундаменту.
 • ЯКІСТЬ

  Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

  Оперативна та професійна консультація з питань будівництва стрічкового фундамента. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом фундамента наш інженер приїде до вас на ділянку.

Стрічковий фундамент: особливості.

Стрічкові фундаменти підходять під будь-який тип будівлі: від невеликих дерев'яних або каркасних будівель до масивних будинків з цегли, бетону або натурального каменю з перекриттями.

Фундамент стрічкового типу – конструкція, яку влаштовують по периметру всієї будівлі, включаючи внутрішні стіни, що несуть. Глибина її залягання залежить від типу ґрунту, його особливостей.

Стрічковий фундамент  відмінно справляється зі своїм завданням на ділянках з різним складом ґрунту – там, де високий ризик нерівномірної усадки. При цьому він дозволяє облаштовувати в будинку підвальні приміщення. У разі сам фундамент виконує роль підвальних стін.

Стрічковий фундамент: особливості.

За своїми конструктивними особливостями можуть бути: монолітнію, збірні, комбіновані.

Монолітна або заливна монтується безпосередньо на ділянці. Для більшої міцності та продовження терміну експлуатації його додатково армують. Основна особливість подібної конструкції полягає у необхідності зведення опалубки. Вона служить каркасом для заливання будівельного розчину, знімається після того, як конструкція висохне та зміцніє. Збірний складається із ЗБ блоків, з'єднаних між собою за допомогою арматури, бетонної суміші.

У комбінованому можуть одночасно використовуватися обидва попередні варіанти. Крім того, він допускає використання фрагментів різних типів основи, наприклад, стовпів або буронабивних паль.

Відрізняються конструкції на вигляд використовуваного матеріалу:

бутові;
бутобетонні;
бетонні;
цегляні.
Крім того, розрізняють безперервні (суцільні) та переривчасті підстави.

 

Оптимальна глибина фундаменту з обліком супутних факторів.

Глибина закладення бетонної основи не завжди залежить від характеристик ґрунту та передбачуваного навантаження майбутньої споруди. Бажання мати підвал вимагатиме пристрою заглибленого стрічкового фундаменту, причому розташування його підошви має бути нижче за межі підлоги мінімум на 0,4 м. При цьому вона не повинна доходити до УГВ, але долати лінію промерзання грунту. Проект стрічкового фундаменту обов'язково включає наявність під основою дренажної подушки. Основою служать матеріали, не схильні до пучіння (піщано-гравійний склад або винятково великий пісок), які після засипки ретельно ущільнюються. Прискорене відведення води та рівномірний розподіл тиску на ґрунт – основні функції підсипки. Глибина закладення бетонної основи коливається від показників промерзання ґрунту та відрізняється по регіонах. Глибокозаглиблений стрічковий фундамент схильний до впливу бічних сил пучення. Запобігти руйнуванню або деформації опорної конструкції допоможе використання залізобетону високої марки, посиленого армованим каркасом, разом із засипкою бічних поверхонь непучинистим матеріалом.

Не знаєте, який фундамент вибрати?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва фундамента нашому майстру. Будівництво фундамента вимагає точного та правильного розрахунку

Стрічковий фундамент, Стрічковий фундамент у Києві.
TOP