×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

БЕТОННЕ ПЕРЕКРИТТЯ

Чому монолітне бетонне перекриття?

Ну, багато причин, але найголовніше, тому що ..

БЕЗПЕКА

Монолітні перекриття у приватному будинку вогнестійкі та пожежобезпечні, на відміну від дерев'яних.

МІЦНІСТЬ

Дуже висока здатність, що несе. Бетонні перекриття заливаються в один прийом без швів. Монолітні перекриття не піддаються корозії, фізичним та хімічним впливам. Термін служби – 100 років!

БЕЗШУМНІСТЬ

Має гарну акустичну ізоляцію - монолітне перекриття це найкращі перекриття по шумоізоляції. Ходіть сміливо та без шуму!

ПРАКТИЧНІСТЬ

Монолітні перекриття підходять для будь-якої будівлі – незалежно від форми та ширини прольотів. Монолітне перекриття дозволяє робити виноси для балконів будь-якої форми без монтування додаткових опор

Чому варто замовити монолітне залізобетонне перекриття у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та будівельники нашої фірми гарантують якісний результат – від розрахунку до монтажу перекриття.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва монолітно-бетонного перекриття. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних із будівництвом перекриття, наш інженер приїде до вас на ділянку

Монолітні перекриття.

Будівництво монолітних залізобетонних перекриттів та монолітні перекриття у Києві та Київській обл.

Компанія " Ванбуд Плюс " пропонує монолітні перекриття  для приватних будинків .

При будівництві будинків  та інших приміщень бетонне перекриття служить для розподілу будівлі за висотою на поверхи. Монолітні перекриття приймають навантаження від розміщених у приміщенні обладнання та людей, виконують роль діафрагм жорсткості, які забезпечують надійність споруди, а також забезпечують звукоізоляцію – і тепло приміщень.

Монолітне перекриття  другого поверху має  бути  міцним , надійним , безпечним , безшумним . Саме тому при вимірі  будівлі, майстер повинен визначитися з його видом в залежності від різновиду будівництва, щоб оптимально підійти до питання ціни  на монолітне перекриття , забезпечуючи найменшу собівартість при максимумі несучої здатності.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва монолітного перекриття нашому майстру. Виготовлення монолітного перекриття потребує точного та правильного розрахунку.

Монолітне перекриття
TOP