×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Покрівельні роботи у Києві

Ми працюємо за такими напрямами:

 

 • Монтаж покрівлі різних конструкцій
 • Обслуговування (ремонт чи реконструкція) даху
 • Ремонт покрівлі: поточний, капітальний, аварійний

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

 • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

  Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
 • ЯКІСТЬ

  Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

  Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Покрівельні роботи.

Це кропіткий та складний процес, який складається з монтажу, облаштування, утеплення та будівництва покрівлі.

Покрівельні роботи повинні надаватися кваліфікованими та досвідченими фахівцями. Від того, як кваліфіковано та правильно влаштована покрівля, багато в чому залежить термін експлуатації самої будівлі та її зовнішній естетичний вигляд.

Кваліфікація наших співробітників дозволяє професійно виконувати покрівельні роботи різного ступеня та складності у визначений термін. Вартість покрівельних робіт прораховується після виїзду інженера на ділянку.

Правильність вибору матеріалу та якісний монтаж покрівлі при будівництві чи ремонті покрівельної системи стануть гарантією довгої служби даху та її ідеального зовнішнього вигляду.

Види дахів бувають двосхилими, шатровими, вальмовими та плоскими.

Двосхилі дахи - конструкція складається з двох площин, які спираються на стіни будівлі.
Шатрові дахи – вершини 4 трикутних схилів об'єднуються в одній точці.
Вальмові дахи - це з'єднання двох торцевих схилів прямокутної або трапецієподібної форми.
Плоскі дахи - мають відмінну рису невеликий кут нахилу (10 градусів) і застосування в більшості випадків у промисловому будівництві.

Компанія "Ванбуд Плюс" виконує покрівельні роботи у Києві та області.

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Будівельний ринок пропонує широкий асортимент покриттів на дах. Щоб визначиться з покрівлею, необхідно ознайомитися з описами, а також з достоїнствами та мінусами покрівельних матеріалів.

Gibkaya cherepitsa

М'ЯКА ПОКРІВЛЯ

Гнучка черепиця - для виробництва бітумної черепиці застосовується склополотно, він просочується бітумом з модифікатором, потім поверх наноситься сланцева або базальтова кам'яна крихта. М'яка покрівля з гнучкої черепиці добре підходить для дахів зі складно архітектурними формами, і для покриття мансард. Експлуатація сягає 70 років.

 • Плюси гнучкої черепиці – естетичний дизайн, немає конденсату та корозії, здатність змінювати форму та стримувати сніг на шорстких поверхнях, безшумність, оптимальна ціна.
 • Мінуси гнучкої черепиці – ламкість на холоді, при жарі розм'якшення та малоприємний запах, горючість.
Keramicheskaya cherepitsa

КЕРАМІЧНА ЧЕРЕПИЦЯ

Керамічна черепиця – виготовляється з глини. Керамічна черепиця може використовуватися на будинках з цегли, каменю, колоди та з будь-яким числом поверхів. Сто років служби навіть без спеціального догляду не межа. Одним значним недоліком стає велика ціна. Вартість покрівельних робіт із використанням кераміки теж є немаленькою.

 • Плюси керамічної черепиці – естетичність, краса, вогнестійкість, відмінні шумоізоляційні властивості, відсутність корозії, надійність до мінусових температур, мала потреба у догляді. Також пористість матеріалу дозволяє даху «дихати», випаровуючи надмірну вологу.
 • Мінуси керамічної черепиці – значна вага покрівлі, крихкість, проблематичність покриття дахів непростих форм, висока вартість.

ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНА ЧЕРЕПИЦЯ

Піщано-цементна черепиця – виготовляється із розчину цементу та піску. Підходить для будівель з різних матеріалів та з різним числом поверхів. Ви хочете, щоб покрівля будинку виглядала, як керамічна, але не хочете переплачувати, в цьому випадку вам підійде цементно-піщана черепиця. Незважаючи на схожість, піщано-цементна черепиця ніяк не зможе зрівнятися з керамічною за довговічністю. Гарантія на піщано-цементну черепицю становить лише 30 років.

 • Плюси піщано-цементної черепиці - стійкість до ультрафіолету, морозів та агресивних хімічних препаратів.
 • Мінуси піщано-цементної черепиці – не дуже дешева вартість, крихкість, а ще товщина більша ніж у черепиці з кераміки.

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Металочерепиця - найбільш поширений покрівельний матеріал, через велику кількість плюсів і мінімум мінусів Покрівлю з металочерепиці можна помітити на абсолютно різних будівлях - їй покривають будинки, висотні та виробничі споруди, автогаражі, торгові центри та кіоски. Залежно від якості, термін служби металочерепиці становить від 30 до 50 років.

 • Плюси металочерепиці - швидкість і простота монтажу, велика міцність, невелика вага, не крихка, низька вартість.
 • Мінуси металочерепиці - підвищена шумність, характерна металам, більша кількість залишків, які виникають протягом монтажу.
Kompozitnaya cherepitsa

КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ

Композитна черепиця - це високоякісний, легкий та красивий покрівельний матеріал. Композитна черепиця стає в процесі нанесення на металевий листок спеціального покриття з акрилу і базальтової крихти. Маса композитної покрівлі дає можливість використовувати її на будинках з полегшеною конструкцією, що несе. Різноманітність профілів та колірних гам дозволяє застосовувати композитну черепицю у безліч архітектурних стилів. Композитна черепиця чудово виглядатиме на сучасному особняку, і на реконструйованому стародавньому споруду. Ви забудете про покрівельні проблеми на роки, покривши дах композитною черепицею.

 • Плюси композитної черепиці – простота монтажу, полегшена вага покрівлі, гарне тепло та звукоізоляційні властивості, стійкість до ультрафіолету, вогнетривкість, стійкість до перепадів температур. Стійкість до снігового навантаження, мала кількість відходів. Композитна черепиця виглядає неперевершено, дорого та респектабельно.
 • Мінус композитної черепиці – ціна вища, ніж у інших покрівельних матеріалів. Вартість монтажних робіт вища порівняно з металочерепицею.
Slantsevaya krovlya

СЛАНЦЕВА ПОКРІВЛЯ

Сланцева покрівля – елітне, рідкісне, дороге покриття. Сланець є натуральним природним матеріалом, а плитки з нього виготовляються вручну. Дахи зі сланцю з давніх-давен застосовувалися в багатьох європейських державах, тому й у наші дні можна побачити на середньовічних замках. Тривалість служби сланцевої покрівлі становить 100-150 років. Однак і ціна покрівельних робіт із сланцю теж велика.

 • Плюси сланцевої покрівлі – оригінальний та ексклюзивний зовнішній вигляд, пожежна безпека, стійкість до ультрафіолету, вологи, морозів та вицвітання, а також довговічність.
 • Мінус сланцевої покрівлі – висока вартість та темний колір, що не всім підійде за дизайном.

Не знаєте, який матеріал вибрати?

Залишіть контакти, і ми безкоштовно допоможемо підібрати покрівельні матеріали з огляду на ваші побажання.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Покрівельні роботи, покрівля даху, покрівельні роботи у Києві.
TOP