×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНА ЧЕРЕПИЦЯ

Цементно-піщана черепиця у Києві

Плюси піщано-цементної черепиці

 

Утримує тепло взимку та прохолоду влітку (уповільнена тепловіддача);
Стійка до поривів вітру;
Не шумить при дощі;
«Сідає по фігурі» - завдяки тому, що покриття складається з окремих елементів, воно добре приховує деякі недосконалості покрівлі, усадку будинку, деформацію даху через важкий сніг;
Прискорює процес усадки дерев'яних будинків.

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Покрівля з піщано-цементної черепиці

Покрівля з піщано-цементної черепиці
Піщано-цементна (бетонна) черепиця – аналог керамічного покрівельного матеріалу. Черепиця завжди підкреслювала престиж власника будівлі, адже дозволити собі її могли мало хто. І сьогодні черепичний дах виглядає дуже респектабельно і стильно, а цементно-піщаний варіант дозволяє скоротити витрати на її облаштування майже в 2 рази.

Естетика покрівлі із піщано-цементної черепиці не викликає сумнівів. Завдяки широкій палітрі кольорів застосовувати її можна не тільки в класичних проектах, але і для оформлення котеджів в сучасному стилі. Ще один важливий для сучасного споживача момент – це екологічний матеріал.

Склад піщано-цементної черепиці

Виготовляють бетонну черепицю з натуральних компонентів:

кварцового піску;
портландцементу (вапняк+глина+гіпс);
води;
фарбуючих компонентів.

На відміну від керамічного, бетонний елемент не обпалюється, що робить виробництво менш затратним. Після формування шляхом пресування його висушують при природній температурі, потім наносять склад, що ущільнює. Близько місяця потрібно процес кристалізації.

Характеристики піщано-цементної черепиці:

гарантія заводу до 30 років;
реальний термін служби – до 100 років;
підвищена морозостійкість;
вогнестійкість;
низьке водопоглинання (1,5-2%);
не вигоряє;
вага на м2 – від 20 до 45 кг (легше за кераміку);
не вимагає догляду (виключення – розтріскування під час великого граду, що трапляється нечасто).

Черепичний дах важкий, проте далеко не завжди це мінус. Наприклад, при поривах ураганного вітру вона залишиться дома.

Коли не варто використовувати черепичну покрівлю

Коли не варто використовувати черепичну покрівлю
Через вагу такого даху він підходить не для всіх будинків. Не рекомендована вона для будівель на стовпових та пальових фундаментах. Перед вибором покрівельного матеріалу краще послухати консультацію фахівця. Можливо, буде потрібно посилення покрівлі – зміцнення кроквяних дощок.

На цементі у вологих умовах «розквітає» грибок, тому не варто використовувати його для будинків на березі озера або в болотистій місцевості.

Є думка, що такий вид покрівельного матеріалу не підходить для каркасних будинків. Це хибне судження, несправедливість якого доводиться практикою. Приклад – фахверкові німецькі будинки.

Монтаж покрівлі з піщано-цементної черепиці.

Це кропіткий та складний процес, який складається з монтажу, облаштування, утеплення та будівництва покрівлі.

На відміну від кераміки, бетон «не дихає», тому при монтажі даху з піщано-цементної черепиці необхідне точне дотримання техніки гідро- і пароізоляції. Вони прокладаються поверх обрешітки і контобрешетки. Кріплення елементів залежить від ухилу покрівлі - вони можуть фіксуватися тільки по периметру (при невеликому ухилі до 45о), в шаховому порядку або поштучно.

Кожен вид будинку має свої нюанси монтажу черепичного даху. Наприклад, для зробленого з колод неприпустимо об'єднання в жорстку зчіпку крокв, прогонів і фронтонів, це може призвести до відриву ригелів при усадці.

Замовити покрівлю з піщано-цементної черепиці в Києві та обл.

Піщано-цементна черепиця.

Монтаж покрівлі з піщано-цементної черепиці - трудомістке заняття, що вимагає специфічних навичок, до укладання потрібен точний розрахунок технічних параметрів, інакше значна вага конструкції продавить дах. Будівельна компанія "Ванбуд Плюс" пропонує замовити дах із піщано-цементної черепиці «під ключ» у Києві та області. Вибирайте комплексну послугу чи окремі етапи робіт:

консультації щодо можливості застосування цього покрівельного матеріалу, розрахунок навантаження;
підготовка покрівлі;
грамотний монтаж;
закупівля матеріалів.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Цементно-піщана черепиця, цементно-піщана черепиця у Києві.
TOP