×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

ФАЛЬЦЕВА ПОКРІВЛЯ

Покрівля з фальцю у Києві

Переваги фальцевої покрівлі:

 

Фальцева сполука забезпечує повний захист покрівлі від протікання.
Відсутність зовнішніх видимих отворів для кріплення панелей дозволяє унеможливити утворення протікань при різких змінах температури.
Невелика вага виключає необхідність проводити роботи з посилення кроквяної системи покрівлі.
Використання оцинкованої сталі з полімерними покриттями або кольоровими металами забезпечує довгий термін служби покрівлі.
Можна використовувати для дахів зі складною конфігурацією.
Різноманітні метали та види покриттів дозволяють побудувати фальцеву покрівлю різних кольорів.

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля – це металеве покрівельне покриття. З'єднання елементів покрівлі (картин) у ній виконують за допомогою фальців. Картиною для фальцевої покрівлі називають елемент, кромки якого спеціальним чином підготовлені для з'єднання один з одним.

Фальцем (фальцевим з'єднанням або замком) називають вид шва, який утворюється при з'єднанні картин покрівлі фальца. Фальц буває стоячий і лежачий, а також одинарний і подвійний. Зазвичай бічні (вертикальні) краї картин з'єднують стоячим фальцем, а горизонтальні частини - лежачими. Покрівельна панель (картина) може бути практично будь-якої довжини, завдяки чому можна повністю виключити використання лежачих фальців та поперечних нахлестів.

Фальці закріплюються в замок (закочуються) вручну спеціальними інструментами або за допомогою спеціальних електромеханічних закачувальних інструментів (фальцюючого обладнання) Одинарний фальц стоячий може бути самозащіпним. Найбільш герметична і вологонепроникна сполука картин - це подвійний стоячий фальц, оскільки його кромки мають подвійний загин.

Матеріалом для фальцевої покрівлі може бути простий оцинкований лист, металеві листи з покриттям поліестер або пурал, листова мідь. Величезне впливом геть терміни служби металевої фальцевої покрівлі надає товщина металу (0,4; 0,5; 0,55) мм та її оцинкування (від 100 до 275 г/м2). Чим товстіший метал і вище його оцинкування, тим довговічніша фальцева покрівля. На другому плані виступає якість покриття металу: бізнес варіант пурал (поліуретанове покриття) з товщиною 50 мкм, безумовно, прослужить набагато довше, ніж економ поліестер з товщиною 25 мкм.

До недоліків фальцевої покрівлі відносяться:

Висока теплопровідність металу (необхідне гарне утеплення покрівлі та правильний пристрій покрівельного пирога).
Монтаж фальцевої покрівлі повинні виконувати фахівці-покрівельники з високою кваліфікацією та з використанням спеціального інструменту.
Необхідна хороша шумоізоляція, тому що під час опадів під покрівлею може бути шумно.
Може накопичувати статичний заряд і є можливість попадання блискавки в дах, тому її бажано обладнати заземленням та системою блискавкозахисту.
Необхідний пристрій снігозатримання, оскільки є небезпека лавиноподібного сходження снігу.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Фальцева покрівля , Фальцева покрівля у Києві.
TOP