×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ

Монтаж композитної черепиці у Києві

 

Композитна черепиця вважається затребуваним матеріалом для покрівлі, який забезпечує отримання красивого і цікавого покриття на даху, яке матиме чудові технічні параметри і властивості. Але технологія укладання цього матеріалу має певні складнощі та особливості, тому при необхідності виконати всі роботи самостійно, потрібно знати про всі нюанси, щоб не допустити помилок.

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Основні параметри композитної черепиці

Композитна черепиця - це матеріал, що складається з багатьох шарів, в основі яких лежить спеціальний лист зі сталі, товщина якого дорівнює приблизно 0,5 мм. На сталь наноситься спеціальне покриття із алюмінію, яке захищає його від можливого процесу корозії. Після його застигання створюється ще одне покриття, що створюється з акрилу із застосуванням кам'яної крихти. За рахунок цього покриття матеріал має чудову міцність і надійність. Після лист зі сталі піддається профілюванню, завдяки якому черепиця набуває красивого зовнішнього вигляду, який дуже схожий на натуральну черепицю.

До переваг даного покрівельного матеріалу належить:

висока міцність та надійність;
тривалий термін експлуатації;
відмінні звукоізоляційні властивості;
стійкість до корозії;
стійкість перед займанням;
за рахунок того, що черепиця є багатошаровою, вона вважається стійкою перед сильними механічними впливами;
покриття буде стійким перед змінами температури та постійним впливом ультрафіолету;
вага матеріалу вважається невеликим, тому процес укладання відрізняється легкістю;
після монтажу покриття не виникає необхідність забезпечувати будь-який догляд за ним, причому його не потрібно навіть періодично підфарбовувати або покривати будь-якими іншими складами та розчинами;
оскільки композитна черепиця має гарний та яскравий зовнішній вигляд, то підходить вона практично до будь-якої будови, прикрашаючи його та роблячи привабливішим.
Укладання матеріалу повинно виконуватися тільки при знанні всіх необхідних нюансів та правил цієї роботи, оскільки в іншому випадку можна зробити серйозні помилки. Роботи зі встановлення матеріалу можуть здійснюватися у будь-яку пору року. Складнощі не виникають навіть у тому випадку, коли виникає необхідність розрізати елемент покриття або згинати його.

Рекомендації, яким потрібно слідувати під час монтажу покрівлі

Під час роботи потрібно враховувати деякі правила та поради, щоб досягти ідеального результату роботи. До них можна віднести наступне:

важливо поставитися до придбання матеріалу відповідально, оскільки важливо вибрати перевіреного та надійного виробника, що гарантує всі необхідні позитивні параметри композитної черепиці;
у підпокрівельному просторі обов'язково має бути облаштована повноцінна вентиляція, яка захищатиме основні елементи даху від утворення та впливу конденсату;
під час встановлення потрібно користуватись спеціальними цвяхами, призначеними для роботи саме з композитною черепицею;
монтаж здійснюється на спеціальну решетування, яка створюється з дерев'яних елементів, а ось відстань між її основними частинами має повністю відповідати габаритам плиток композитної черепиці;
укладання має здійснюватися внахлест, щоб забезпечити герметичні та надійні з'єднання, що захищають простір під дахом від опадів та інших впливів атмосфери, що є згубними для нього;
між рядами бажано робити бічне усунення, яке створює додаткову гідроізоляцію покриття;
якщо в процесі розрахунків було виявлено, що елементи покриття повинні бути розрізані, не можна користуватися для цього болгаркою, оскільки шар з алюмінію швидко нагріється та зруйнується, що призведе до того, що частини композитної черепиці на даху почнуть іржавіти, тому потрібно користуватися ножицями по металу які можуть бути ручними чи електричними;
зазвичай композитна черепиця продається в комплекті з усіма необхідними елементами кріплення, які називаються йорженими цвяхами, причому вони повинні забезпечувати ідеальне прилягання матеріалу до решетування, тому забиваються під кутом 45 градусів.

Основні нюанси монтажу композитної черепиці

Сама процедура укладання даного матеріалу повинна здійснюватися відповідно до певних особливостей, до яких належить:

на даху монтується шар гідроізоляції та пароізоляції, які добре кріпляться до крокв, причому не повинно бути стиків та перепусток;
створюється схема укладання, у якій буде зазначено, скільки матеріалу має бути придбано;
при необхідності починається розкривання матеріалу, для чого використовуються ножиці, призначені для роботи з металом;
установка повинна здійснюватися тільки при оптимальній вологості, а ось температура повітря не повинна бути нижчою за 6 градусів;
монтаж здійснюється знизу догори;
для кожного листа черепиці потрібно використовувати не менше 4-х цвяхів, які повинні прикладатися до отворів на листах, що вже є;
якщо після роботи залишаються видні капелюшки кріплень, то їх можна зафарбувати відповідним фарбуючим складом.
Таким чином, композитна черепиця вважається відмінним вибором для будь-якого даху, оскільки має багато позитивних параметрів. Вона створює довговічне та міцне покриття, яке буде окрасою будь-якого будинку, причому її укладання може бути реалізовано самотужки.

Просте замовлення красивої покрівлі в Києві та обл.

Вибір нашої компанії для встановлення композитної черепиці передбачає проходження деяких простих етапів для вашої та нашої гарантії як виконувані роботи:

Для початку клієнт зв'язується з менеджером у різний спосіб, наприклад, по телефону або за допомогою зворотного зв'язку на сайті.
Здійснення попереднього розрахунку, що включає кількість необхідного матеріалу, складності покрівлі, її розміри тощо.
Безпосередній замір покрівлі.
Складання остаточного кошторису.
Складання та підписання обома сторонами договору.
Початок робіт: попередніх (завезення матеріалу, розміщення будівельників тощо), монтажних (установка композитної черепиці).
Здача об'єкта замовнику та підписання актів виконаних робіт.
Як ми вже згадували, ми надаємо гарантію якості установки композитної черепиці.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Композитна черепиця, Композитна черепиця у Києві.
TOP