Це будівельна компанія, яка успішно здійснює свою діяльність у галузі будівництва та реконструкції.
Тел +380 67 402 7319
Email: vanbudplus@ukr.net
БК "Ванбуд Плюс"
а, вулиця Григорія Кочура, 4, Київ, Україна, 03110
Вибираючи металочерепицю можна орієнтуватися на її види за формою, матеріалом зовнішнього покриття плитки, способом кріплення:
Форма. Усього є три основні форми, інші ж відрізняються одна від одної заввишки профілю, гребенем, малюнком:
Каскад. Трапецієподібна хвиля з яскраво вираженими гранями. Зовнішньо схожа на плитковий шоколад.
Монтерей. Яскраво виражена хвиля з невеликим нахилом в один бік. Зовні схожа на черепицю з глини.
Шанхай. Круглі хвилі з високим гребенем.
Покриття металочерепиці
За фактом, металочерепиця – це формований лист оцинкованого металу з полімерним покриттям (з двох сторін). Саме це покриття визначає якісні показники матеріалу – міцність, термін служби, антикорозійні властивості, стійкість до променів ультрафіолету та ін. Найчастіше це:
Поліестер (на основі поліефіру). Відмінна риса глянець, стійкий колір). Але через невелику товщину (близько 30 мкм) високий ризик пошкодження плиток. Схід зі схилу великого шару снігу може деформувати металочерепицю.
Матовий поліестер. В основу матеріалу входить тефлон. Матове покриття не вицвітає, стійке до механічних впливів. Товщина шару понад 35 мкм.
Пурал. Модифікований поліамід поліуретан. Товщина шару варіюється від 50 мкм і матеріал не тільки стійкий до УФ-променів, міцний їм довговічні, але спокійно переносить вплив агресивних кислот. Не змінює своїх властивостей при граничних негативних та позитивних температурах.
Пластизол 200. Товщина досягає 200 мкм та стандартно зовнішній шар імітує натуральні дерево, камінь. Матеріал стійкий практично до будь-яких видів впливу та відрізняється довгим терміном служби.
Металочерепиця відмінно підходить для облицювання покрівлі скатних дахів, але тут є одна важлива деталь. Мінімально допустимий кут ската не може бути меншим за 14º. Це пояснюється можливістю оптимального розподілу навантаження (снігового, вітрового) на покрівлю. Хоча в південних регіонах, де зими не такі суворі, металочерепицю можна використовувати для більш пологих дахів.
По технічних характеристиках металочерепиця підходить для різних видів покрівлі будівель, але найчастіше використовується для облицювання дахів котеджів, малоповерхових будівель.
Перевага металочерепичного покрівельного покриття
мала вага (на один квадратний метр припадає не більше 6 кг) в силу гранично можливого стоншення сталевого листа: від 0,4 мм до 0,7 мм;
стійкість до температурних перепадів;
легкість заміни деформованих аркушів матеріалу;
стійкість до корозійної дії;
довгий термін служби (до 50 років) та надійність;
порівняно невелика вартість матеріалу;
величезний вибір кольорів покриття
Недоліки металочерепичного покрівельного покриття
при вітрі чи дощі підвищується рівень шуму;
обмеження в ухилі покрівлі;
не можна ходити металочерепицею;
не має термоізоляційних властивостей;
при порушенні захисного шару, матеріал може бути схильний до корозії.
велика витрата будівельного матеріалу при створенні складних дизайнерських конструкцій