×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

Металочерепиця

Металочерепиця у Києві

Металочерепиця як вид покрівельного матеріалу міцно утримує лідируючі позиції на ринку будматеріалів. І пояснює таку популярність не лише естетика. Це і ціна покриття, простота укладання, міцність і великий вибір кольорової плитки, технічним характеристикам – вага, тип захисного покриття, форма листа.
Явним плюсом матеріалу можна виділити технічну можливість нівелювання його основного недоліку – слабкої звукоізоляції. Наприклад, підвищити шумоізоляцію можна за рахунок додавання мембранної прокладки в пиріг самої покрівлі.

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Види металочерепиціі

Вибираючи металочерепицю можна орієнтуватися на її види за формою, матеріалом зовнішнього покриття плитки, способом кріплення:
Форма. Усього є три основні форми, інші ж відрізняються одна від одної заввишки профілю, гребенем, малюнком:
Каскад. Трапецієподібна хвиля з яскраво вираженими гранями. Зовнішньо схожа на плитковий шоколад.
Монтерей. Яскраво виражена хвиля з невеликим нахилом в один бік. Зовні схожа на черепицю з глини.
Шанхай. Круглі хвилі з високим гребенем.

Покриття металочерепиці
За фактом, металочерепиця – це формований лист оцинкованого металу з полімерним покриттям (з двох сторін). Саме це покриття визначає якісні показники матеріалу – міцність, термін служби, антикорозійні властивості, стійкість до променів ультрафіолету та ін. Найчастіше це:
Поліестер (на основі поліефіру). Відмінна риса глянець, стійкий колір). Але через невелику товщину (близько 30 мкм) високий ризик пошкодження плиток. Схід зі схилу великого шару снігу може деформувати металочерепицю.
Матовий поліестер. В основу матеріалу входить тефлон. Матове покриття не вицвітає, стійке до механічних впливів. Товщина шару понад 35 мкм.
Пурал. Модифікований поліамід поліуретан. Товщина шару варіюється від 50 мкм і матеріал не тільки стійкий до УФ-променів, міцний їм довговічні, але спокійно переносить вплив агресивних кислот. Не змінює своїх властивостей при граничних негативних та позитивних температурах.
Пластизол 200. Товщина досягає 200 мкм та стандартно зовнішній шар імітує натуральні дерево, камінь. Матеріал стійкий практично до будь-яких видів впливу та відрізняється довгим терміном служби.

Сфера застосування металочерепиці

Металочерепиця відмінно підходить для облицювання покрівлі скатних дахів, але тут є одна важлива деталь. Мінімально допустимий кут ската не може бути меншим за 14º. Це пояснюється можливістю оптимального розподілу навантаження (снігового, вітрового) на покрівлю. Хоча в південних регіонах, де зими не такі суворі, металочерепицю можна використовувати для більш пологих дахів.
По технічних характеристиках металочерепиця підходить для різних видів покрівлі будівель, але найчастіше використовується для облицювання дахів котеджів, малоповерхових будівель.

Металочерепиця: переваги та недоліки.

Перевага металочерепичного покрівельного покриття
мала вага (на один квадратний метр припадає не більше 6 кг) в силу гранично можливого стоншення сталевого листа: від 0,4 мм до 0,7 мм;
стійкість до температурних перепадів;
легкість заміни деформованих аркушів матеріалу;
стійкість до корозійної дії;
довгий термін служби (до 50 років) та надійність;
порівняно невелика вартість матеріалу;
величезний вибір кольорів покриття
Недоліки металочерепичного покрівельного покриття
при вітрі чи дощі підвищується рівень шуму;
обмеження в ухилі покрівлі;
не можна ходити металочерепицею;
не має термоізоляційних властивостей;
при порушенні захисного шару, матеріал може бути схильний до корозії.
велика витрата будівельного матеріалу при створенні складних дизайнерських конструкцій

Як організується водовідведення зі скатних дахів облицювальних металочерепицею

Водостік здійснюється двома способами – організованим та ні. Гладка поверхня металочерепиці не дозволяє затримуватися снігу, дощовій волозі на даху, а достатній скат даху забезпечує її безперешкодний схід по всьому її периметру. Це дозволяє багатьом домовласникам не витрачати додаткові зусилля на влаштування організованої системи водовідведення. Але тут варто пам'ятати про ризики пошкодження пирога покрівлі та облицювання зовнішньої стіни, втрати їх теплоізоляційних властивостей та естетики зовнішнього вигляду.
Організований водосток може бути замкнутою або незамкнутою системою, а його конструкція безпосередньо залежить від конфігурації самого даху (односкатна, двосхилий).
Зовнішнє організоване водовідведення складається з жолобів, що збирають вологу, що стікає по скату покрівлі, воронок по периметру карнизів і водозливної труби.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Металочерепиця, металочерепиця у Києві.
TOP