×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

МІДНА ПОКРІВЛЯ

Мідна покрівля у Києві

Мідь - надійний і довговічний матеріал, з якого з давніх-давен виготовляється покрівля. Мідний настил у наші дні можна побачити на дахах історичних та сучасних громадських будівель, а також приватних будинків та котеджів. Краса та практичність міді зробили її одним із елітних покрівельних матеріалів.

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Мідна покрівля

Характеристика матеріалу

Довговічність мідної покрівлі обумовлена особливостями кольорового металу, якому властиво згодом окислюватися і покриватися захисним шаром нетоксичної патини благородного зеленого кольору. Термін служби мідної покрівлі – понад 100 років, з яких близько 20 років вона проходить процес патинування. Можна виділити три етапи переродження мідної покрівлі: Поверхня міді блискуча, має жовтий колір з рожевим відтінком. Через окислення поверхня стає матовою і поступово змінює колір від жовтого до коричневого, а потім і до чорного. Це відбувається за 1-3 роки з моменту встановлення покрівлі. На поверхні міді утворюється патина – захисна плівка смарагдово-зеленого відтінку. Процес займає 10–20 років залежно від зовнішніх умов — що агресивніше зовнішнє середовище, то швидше утворюється патина, що оберігає мідь від корозії.

Види мідної покрівлі

Покрівля такого типу може бути трьох видів: фальцева; черепична; шашкова.

Найпоширенішою є фальцева мідна покрівля, що гарантує повну відсутність протікання. При невеликому ухилі скатів фальцева мідна покрівля – це практично єдиний варіант, що забезпечує герметичність та довговічність. Інші варіанти покрівельних матеріалів за таких умов програють за характеристиками. Фальці з'єднуються листи рулонної міді. Ширина рулону може становити 0,6-3 м, довжина - 1-6 м, товщина листа - 0,8 мм.

Крім фальцевого монтажу, мідна покрівля може бути змонтована у вигляді черепиці. Металочерепиця з міді користується особливим престижем і застосовується у влаштуванні покрівель солідних приватних будинків та невеликих комерційних будівель.

Мідні шашки - це пластини у формі ромбів, трапецій або квадратів, виготовлені з міді, товщиною до 0,8 мм. У верхній та нижній частинах мідних шашок є замки. За допомогою цих замків та спеціальної клепки проводиться складання, що забезпечує герметичність покрівлі в процесі експлуатації.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Мідна покрівля, Мідна покрівля у Києві.
TOP