×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

МОНТАЖ М'ЯКОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Установка та монтаж м'якої черепиці у Києві

Будівельна компанія "Ванбуд Плюс"пропонує замовити монтаж м'якої покрівлі із найбільш затребуваних видів покрівельного покриття. Ми знаємо експлуатаційні характеристики найпопулярніших матеріалів. Це сприяє якісній реалізації поставлених завдань.

Чому варто замовити покрівельні роботи з м'якої черепиці у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

М'яка черепиця.

М'яка черепиця – один з найсучасніших, практичних матеріалів, що мають безліч переваг перед «традиційним» шифером та іншими покрівельними матеріалами.

Таку покрівлю називають по-різному: бітумна, гнучка, м'яка черепиця - це все той самий матеріал.

Правильно виконаний монтаж покрівлі з м'якої черепиці забезпечує будівлі чудову гідро/шумоізоляцію та робить її енергоефективною за рахунок зниження тепловтрат. У цьому дах зберігає свій первозданний вигляд десятиліттями.

Якість і довговічність покрівлі залежить від правильності монтажу – і ми гарантуємо Вам, що всі роботи будуть виконані в повній відповідності до рекомендацій виробника.

М'яка покрівля – чудовий вибір для проекту заміського будинку чи котеджу. Це недорогий матеріал із високими технічними показниками, який досить просто монтувати. Він добре виглядає та дозволяє втілити у життя різноманітні архітектурні рішення. М'яка покрівля набуває все більшого поширення завдяки її високим тепло- та звукоізоляційним показникам. Вона виготовляється із обробленого модифікованим бітумом склолисту. Лицьова сторона покривається мінеральними гранулами підвищення стійкості до атмосферним впливам. З протилежного боку часто наноситься клейовий шар для кріплення м'якої покрівлі на основу. Якщо клейового шару немає, для монтажу потрібно розігрів листа до початку його плавлення. М'яка черепиця, мембранна або рулонна покрівля – вибір за вами

Структура м'якої покрівлі

Зовні покриття – це невеликий плоский лист із вирізами певної форми по одному краю. В основі цього матеріалу полотно з найтонших скляних ниток, щільно спресованих з терпким складом в єдине ціле. Важливо: найкраща м'яка покрівля виготовляється виключно із високоякісного скляного полотна.

Скляну основу з двох сторін просочують бітумом, який необхідний для запобігання попаданню вологи та води під покрівельний матеріал. В даному випадку використовується виключно модифікований бітум, який виготовляється з додаванням спеціальних добавок полімерного типу. Гранулят необхідний двох цілей. Перша – захист м'якої покрівлі від дії ультрафіолету. Друга – надання покриттю певного кольору. Нижній шар є самоклеючою базою, яка монтується до решетування даху.

М'яка черепиця: переваги та недоліки.

Переваги м'якої покрівлі:

Водонепроникність продукту, відмінна гідроізоляція (забезпечується за рахунок багатошарової структури покрівлі).
Стійкість до перепадів температур (завдяки цій перевагі покрівля не вигоряє, а також не тріскається від морозу).
Гнучкість і пластичність матеріалу (через дану властивість м'яка покрівля не піддається механічним впливам).
Звукоізоляційні властивості (під час опадів шум не проникатиме в приміщення).
Економічність матеріалу (досить невисока ціна дозволяє використовувати матеріал для великих приміщень, при цьому не витратити багато коштів).
Великий термін експлуатації.
М'яка покрівля є добрим діелектриком (за рахунок цього можна не встановлювати додатковий громовідвід).
Стійкість до зміни палітри м'якої покрівлі.

Мінуси м'якої покрівлі

Їх дуже мало:

Потрібна суцільна решетування, якісна підкладка (хоча сам монтаж простий - особливо гнучкої черепиці з шаром, що самоклеїться). Але це і плюс: суцільна решетування забезпечує жорсткість покрівлі.
Не можна ремонтувати у спекотні дні.
При пошкодженні однієї з плиток доведеться міняти не одну-дві плитки, а певну ділянку покрівлі (через природне злипання плиток),
Неможливий монтаж м'якої покрівлі при мінусових температурах (через неефективність зчеплення клейкого шару м'якої покрівлі),

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Покрівельні роботи, покрівля даху, покрівельні роботи у Києві.
TOP