×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

ПЛОСКА ПОКРІВЛЯ

Будинки з плоскими покрівлями - сучасна архітектураі

Плоска покрівля на будинках та котеджах у Киеві – тренд останніх сезонів

Незважаючи на те, що в усьому світі почали активно використовувати плоскі покрівлі з кінця 60-х років, в Україні такий тип даху став популярним лише в останнє десятиліття, але з кожним роком її актуальність зростає. Це пов'язано з тим, що технології виготовлення сучасних покрівельних будматеріалів також зробили якісний ривок за своїми технічними характеристиками:
Надійність та високі коефіцієнти таких значень як гідроізоляція, стійкість до хімічних впливів та агресивного зовнішнього середовища;
Зносостійкість - все це зробило реальним практичне застосування плоскої покрівлі у будинках та котеджах Київа.

Чому варто замовити покрівельні роботи у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Як улаштована плоска покрівля.

Класифікації конструкцій

Плоский дах на відміну від звичної скатної має умовно рівну горизонтальну поверхню, як правило з бетонним перекриттям, міцність якої забезпечується нашаруванням різних матеріалів (пиріг) у строгій послідовності відносно один одного. Це забезпечує їй надійність та довготривалу експлуатацію, у тому числі й узимку з великою кількістю снігу.

Існує не один тип плоского даху. Умовно їх можна класифікувати:

За цільовим призначенням. Може бути придатним для експлуатації чи ні.
По «шарах», способу укладання пирога. Інверсійна чи традиційна.
Горищна/безгорищна (конструкція даху);
Вентильована/невентильована.

Експлуатована покрівля

Будинок з плоским експлуатованим дахом має розширену корисну площу за рахунок використання рівної поверхні покрівлі. Там можна зробити газон, зимовий сад із альтанкою або встановити басейн.

У Європі та Азії стало модним розводити на таких поверхнях власні городи. Не варто боятися, що такий дах не впорається із навантаженням або великою кількістю води. Інноваційні технології дозволяють їй витримувати навантаження 20 тонн на м². Тому ні сніг, ні сад, ні вертолітний майданчик не загрожують міцності конструкції.

Інверсійна покрівля.

Інверсійна покрівля відрізняється від класичного, порядком нашарування захисних прокладок.

Наприклад, гідроізоляційний шар «ховається» усередині пирога під теплоізоляцією. Ця технологія дозволяє якісно знизити ризики механічних пошкоджень, впливу ультрафіолету та погодних перепадів. Від якості матеріалів пирога плоскої покрівлі у прямій залежності знаходяться експлуатаційні характеристики даху, розрахунок граничного навантаження, термін служби та ін.

Переваги плоскої покрівлі:

Плоска покрівля має меншу площу, на відміну від скатного даху, що суттєво економить на матеріали та дозволяє скоротити термін будівельно-монтажних робіт.
Найменша площа плоскої покрівлі дозволяє оптимізувати витрати.
Монтаж плоского даху проходить простіше і в більш стислі терміни, порівняно зі скатною покрівлею, тому що всі необхідні матеріали для робіт знаходяться безпосередньо у робітників на рівній поверхні.
Плоску покрівлю простіше обслуговувати та ремонтувати у разі потреби
На плоскому даху за потреби можна розмістити обладнання та з легкістю його обслуговувати (сонячні батареї, система кондиціювання повітря, радіо та телевізійні антени тощо).

Застосування плоскої покрівлі.

Використовуючи даний тип даху Ви отримуєте додаткову площу, що використовується з можливістю розміщення літнього дворика, теплиці, місця для заняття спортом, квітника і т.п.

На сьогоднішній день як фінішне покриття застосовують матеріали, що дозволяють використовувати на даху тротуарну плитку або бруківку. Дах, вимощений красивою плиткою, у поєднанні із зеленими насадженнями, альтанкою, садовими меблями та каміном стане місцем для комфортного сімейного відпочинку.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Будинки з плоскими покрівлями від БК "Ванбуд Плюс".
TOP