×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

КОНСОЛЬНІ СХОДИ

Консольні сходи з бетону в першу чергу вирізняються своєю оригінальністю і ефектністю, тому що її сходи начебто парять у повітрі. Але основна її перевага не в цьому, а в тому, що вона не заважає поширенню світла у приміщенні. Незважаючи на зовнішній вигляд, такі сходи надійні та зручні в експлуатації. Кріплення та елементи конструкції розташовуються всередині стін і тому не помітні.

Консольні бетонні сходи.

Консольні бетонні сходи насамперед виділяються захоплюючим виглядом, гарним дизайном. На відміну від консольних для типових сходів, необхідно багато місця. Дизайнери заявляють, що сходи мають бути витонченими, повітряними, прозорими. Консольні сходи відмінно вписуються в інтер'єр, тому що неймовірно прекрасні. Особливістю цих сходів є чарівність, легкість та міцність. Консольні щаблі притягують дивовижною формою, солідністю, презентабельністю.

Виділимо ключові переваги:

 • "Родзинка" будь-якого інтер'єру;
 • легкість;
 • довговічність;
 • витонченість;
 • забирає мінімум місця;
 • повітряні та світлові потоки у будинку не обмежує.

Консольні сходи — мабуть, най приголомшливі з усіх існуючих. Виглядають привабливо в будь-якому стилі інтер'єру. Насправді, вони є досить складною конструкцією, і повинні бути надійними.

Поручні часто встановлюють уздовж стіни. Як загородження можна встановити ще стельові тяжі. Щоб урізноманітнити сходи, дизайнери рекомендують встановити скляні перила. Всі гості будуть зачаровані красою консольних сходів. Розрахунки проводяться індивідуально залежно від розмірів сходів та ескізного проекту. Індивідуальний підхід та лояльні ціни кожному клієнту.

Технологічні особливості.

Мабуть, найсвіжішим дизайнерським рішенням для сходів у стилі хай-тек та мінімалізм є консольні сходи.

Конструкція консольних сходів для заміського будинку проектується та монтується професіоналами. Безпека, надійність, довговічність може гарантувати лише точне дотримання норм розрахунку, використання якісних матеріалів, досвід та навички фахівців.

Порушення технології пристрою призводить до типових дилетантських помилок:

 • кришення, розшаровування кутів
 • зламам сходів
 • розхитування

Переваги консольних сходів та їх недоліки

Незвичайний зовнішній вигляд консольних сходів, які все частіше використовують для монтажу та облицювання бетонного ганку, це лише вершина айсберга. Крім неповторного зовнішнього вигляду, доводиться говорити про інші переваги конструкцій консольного типу:

 • безперешкодний розподіл світлових потоків, тому в таких приміщеннях питанням освітлення приділяють меншу увагу, а це реальна економія;
 • легкість та компактність, а вироби даного типу дають мінімальне навантаження на несучі конструкції (стіни та фундамент);
 • економія корисної площі приміщення також дорогого коштує, а це ще одна вагома перевага консолей.

Незважаючи на цілий список явних переваг, складно назвати консольні конструкції безпечними. Ризик отримання травм існує, і особливо там, де не передбачено наявність конструкцій, що захищають. Тому ми не рекомендуємо використання таких сходів у приміщеннях, де мешкають діти та люди з обмеженими фізичними можливостями. Не можна назвати простими також проектування та монтаж таких сходових маршів, а завжди треба пам'ятати про те, що кожна сходинка повинна витримувати не менше 150 кг ваги людини, і це, не кажучи про достатній запас міцності.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва сходів нашому майстру. Виготовлення консольних сходів потребує точного та правильного розрахунку.

Консольні сходи. Бетонні консольні сходи у Києві.
TOP