×

Графік роботи

Пн-Пт: 08:30-19:00, Сб: 10:00-16:00, Нд: вихідний.

FORGOT YOUR DETAILS?

МОНТАЖ КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Установка та монтаж керамічної черепиці у Києві

Будівельна компанія "Ванбуд Плюс" пропонує замовити монтаж керамічної черепиці із найбільш затребуваних видів покрівельного покриття. Ми знаємо експлуатаційні характеристики найпопулярніших матеріалів. Це сприяє якісній реалізації поставлених завдань.

Чому варто замовити покрівельні роботи з керамічної черепиці у нас?

  • ПРОФЕСІЙНІ ВИКОНАВЦІ

    Досвідчені інженери, кошторисники та покрівельники нашої фірми гарантують високоякісний результат – від розрахунку до монтажу покрівлі.
  • ЯКІСТЬ

    Наявність спецтехніки та професійного обладнання дає можливість швидко проводити якісний монтаж, у тому числі і на трудомістких ділянках.
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

    Оперативна та професійна консультація з питань будівництва даху. Для уточнення всіх деталей, пов'язаних з будівництвом даху наш інженер приїде до вас на ділянку.

Натуральна черепиця.

Керамічна покрівля, або, інакше кажучи, керамічна черепиця, дуже активно використовується в Україні. Червоні черепичні дахи часто зустрічаються у Швейцарії, Німеччині, Югославії. Керамічна черепична покрівля широко поширена та користується великою популярністю. Далеко не останню роль цьому грає її привабливий зовнішній вигляд.

Черепиця - дуже давній покрівельний матеріал, що використовується для покриття дахів вже кілька тисячоліть. У наш час черепичні покрівлі не тільки не виходять із моди, а й вважаються дуже престижними. Це пояснюється рядом переваг керамічної черепиці, порівняно з іншими покрівельними матеріалами.

Керамічна черепиця є природним екологічно чистим продуктом.

Її виробляють із глиняної маси за допомогою формування, сушіння та подальшого випалу. В основному сировиною для керамічної черепиці є вторинні стрічкові глини, що містять значну кількість оксидів заліза. Черепицю обпалюють при температурі 1000 ° С, в результаті чого вона набуває приємного червоно-коричневого відтінку. Якщо перед випалом нанести на поверхню черепиці шар глазурі, то готова черепиця буде покрита кольоровою та блискучою захисною плівкою.

Керамічна черепиця

Переваги:

Естетика та престиж. Керамічна покрівля додає виразності та благородної декоративності архітектурному вигляду будівлі та говорить про достаток його власників.
Різноманітність форм випуску черепиць дозволяє підібрати покрівельне покриття практично під будь-який стилістичний напрямок архітектури будівлі.

Тривалий термін експлуатації досягає 100 років. Гарантія виробників за умови дотримання їх рекомендацій становить у середньому 25 років. Висока стійкість до  значної вологості, температурних перепадів, мінімумів і максимумів. Ремонтопридатність. Окремі елементи можна без особливих зусиль замінити на нові. Хороші шумопоглинаючі властивості. Дах виходить набагато тихіше за металевий і захищає від зовнішніх шумів.

Недоліки:

Значна вартість як самого матеріалу, і його монтажу. Обумовлена технологічними особливостями виробництва та використанням виключно натуральних компонентів.
Велика маса. Цей недолік проявляється на всіх етапах: під час проектування покрівлі, а також при транспортуванні, розвантаженні, монтажі.
Крихкість матеріалу. Керамічна черепиця не витримує механічних ударних проявів.

Влаштування покрівлі з натуральної черепиці.

Перш ніж приступати безпосередньо до монтажу керамічної черепиці, необхідно виконати комплекс підготовчих робіт:

Підготовка основи (складання та перевірка кроквяної системи);
Влаштування вентиляції;
Створення тепло-, паро- та гідроізоляції.
Підготовчі роботи вимагають навіть більших трудовитрат і часу, ніж укладання керамічної черепиці, і тут важливий кожен етап.

Найпростішою ділянкою роботи в монтажі керамічної черепиці «під ключ» можна назвати оформлення скатів – тут все досить зрозуміло, потрібно лише дотримуватись послідовності робіт. Але, крім схилів, дах має ще безліч «вузлів», які вимагають особливої уваги в процесі монтажу:

Коник;
Єндові;
Фронтони (біля двосхилих дахів);
Хребти (біля шатрових та вальмових дахів);
Елементи примикання (біля мансардних вікон, труб тощо);
Карнизи.

В оформленні всіх цих «вузлів» необхідно не тільки вміти поводитися з матеріалом і знати технологію, але й мати просторове мислення, щоб дах з керамічної черепиці під ключ виглядав естетично.

Залишились питання?

Напишіть Ваше питання щодо будівництва даху нашому майстру. Монтаж покрівлі вимагає точного і правильного розрахунку, оскільки помилки на якомусь етапі можуть коштувати досить дорого.

Керамічна черепиця, натуральна черепиця, монтаж керамічної черепиці у Києві.
TOP