Це будівельна компанія, яка успішно здійснює свою діяльність у галузі будівництва та реконструкції.
Тел +380 67 402 7319
Email: vanbudplus@ukr.net
БК "Ванбуд Плюс"
а, вулиця Григорія Кочура, 4, Київ, Україна, 03110
Сланець - натуральний природний камінь, є справді найміцнішим і найдовговічнішим покрівельним матеріалом. Сланець відомий ще як природний шифер. Shiefer у перекладі з німецької – сланець. Він є натуральний камінь (гірська порода) з орієнтованим розташуванням складових мінералів і добре вираженої сланцюватістю, тобто. здатністю розколюватися на тонкі пластинки різної геометричної форми та розміру. Колірна гамма сланцевої покрівлі представлена в темних тонах: від сірого до чорного, від темно-коричневого до темно-зеленого. Звичайно останнім часом зріс попит на більш яскраві тони сланцю, проте такий сланець насамперед йде на оформлення орнаментів.
На додаток до прекрасних естетичних якостей, покрівельний сланець є стійким до всіх хімічних елементів, що викидаються в атмосферу, шкідливих газів, масел і розчинів, а також сланець стійкий до корозії та ультрафіолетового випромінювання.
Сланцева покрівля Ось уже понад двісті років сланцеві плитки прикрашають покрівлі відомих європейських палаців та замків, кафедральних соборів та церков, які досі зберегли кам'яну покрівлю у первозданному вигляді. Згодом покрівля зі сланцю стала своєрідним символом респектабельності, але в той же час вона стала більш доступною. Завдяки своєму винятковому зовнішньому вигляду та чудовим характеристикам сланцева покрівля в Європі переживає зараз своє друге народження, особливо у приватному будівництві.
Сланець завжди брався до уваги, як благородний покрівельний матеріал. Маючи таку природну якість як міцність, сланцеві покрівельні конструкції, досі декорують будинки старих храмів та палаців, захищаючи будівлі від впливу стихій та виступаючи як гідна прикраса.
Сланцевий дах має велику міцність і опірність до деформацій, а також сам сланець на протязі всього свого терміну експлуатації, не втрачає свого кольору, і має низьке водопоглинання.
Велика різноманітність варіантів укладання і незвичайні природні властивості сланцю, дають можливість на багато років, ідеально і надійно будувати покрівлі, будь-якої міри труднощі.
Сланцева покрівля при її будівництві вимагає мати спеціальні інструменти та кваліфікованого підходу до роботи. Крім того, на сьогоднішній момент виготовляються сланцеві плитки, різного розміру та форми.
Кваліфікований майстер може здійснити монтаж сланцю у місцях з різною складністю. Навіть димові труби, вежі та слухові вікна, не завада для професійного покрівельника. Потрібно пам'ятати, сланець, це міцний покрівельний матеріал, але він очікує на кваліфікований підхід до встановлення.
Сланець, природою утворювався мільйонами років і виявляється тим покрівельним елементом, який прослужить вам багато років.
Ексклюзивна покрівля із сланцю має деякі особливості процесу її встановлення. Він складний та дуже трудомісткий. Спочатку влаштовується міцна решетування. Потім її покривають спеціальним ізоляційним матеріалом, який додасть даху герметичності. Потім на гідроізоляцію наноситься шаблон, за яким викладатиметься камінь. Зверху кріпляться пластини за допомогою шурупів. Жодне спеціальне обладнання при цьому не використовується.
Серед способів укладання можна виділити основні:
монтаж сланцевої покрівлі1. Німецька
Чотирикутні плитки із закругленими краями розміщуються висхідними рядами (вправо чи вліво). Верхні камінці накривають нижні по верхньому та бічному ребру.
2. Англійська
Прямокутна плитка укладається горизонтальними рядами кілька шарів. Залишається невеликий напуск, а також бічні проміжки (30 – 60 мм).
3. Французька
Використовується квадратна плитка зі скошеними кутами. Цей спосіб ще називають лускатим. Такий монтаж сланцевої покрівлі надає споруді найпрезентабельнішого вигляду.